Egzoszkielety dla pracowników

technomex_ikony_kategorii_egzoszkliete_dla_pracownikow

EVO zaprojektowany, by zapewnić moc bez bólu.

Misja

Wierzymy, że każdej kontuzji można zapobiec.

Naszą misją jest eliminowanie urazów pracowników i pomoc w codziennych czynnościach. W tym celu EVO zostało opracowane we współpracy z klientami, fizjoterapeutami i opiniami partnerów, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom związanym z zastosowaniami przemysłowymi. EVO, kolejna ewolucja EksoVest, jest najtrwalszym i dostosowującym się do ruchów egzoszkieletem przemysłowym tego rodzaju na świecie.

 

EVO oferuje dodatkową technologię egzoszkieletu, nad którą pracowaliśmy, w oparciu o opinie rynkowe. Ulepszyliśmy projekt, produkcję, prędkość, system i ergonomię, aby noszenie egzoszkieletu zapewniało wyjątkowe wrażenia dla pracowników wszystkich branż.

Co to jest EVO?

Zbudowaliśmy EVO, ponieważ Cię słyszeliśmy.

Nasza pierwsza przemysłowa kamizelka egzoszkieletowa, EksoVest, zmieniła sposób, w jaki pracownicy budowlani i producenci myślą o bezpieczeństwie. Umożliwiając wiodącym firmom na rynku przemysłowym, takim jak Ford i Boeing, obniżenie kosztów produkcji i obrażeń pracowników przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i wydajności. EksoVest był testowany w terenie na całym świecie przez trzy lata. Z dumą przedstawiamy Ci nasze nowe rozwiązanie: EVO.

 

NIŻSZE KOSZTY

Używanie egzoszkieletu EVO zwiększa wydajność pracownika, co ma znaczący wpływ na zwrot z inwestycji.

ZWIĘKSZONY KOMFORT

Zmniejszyliśmy masywność i wagę naszego nowego egzoszkieletu. EVO jest niezwykle wygodny w noszeniu na talii i ramieniu.

ZMNIEJSZONE CIEPŁO

Chcieliśmy, aby dłuższe użytkowanie było łatwe, więc EVO ma minimalne punkty styku, zapewniając chłód, podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

GWARANCJA JAKOŚCI

Dzięki rygorystycznym testom terenowym, EVO jest gwarantowaną jakością i zbudowaną wokół danych zebranych podczas jego rozwoju w tej dziedzinie.

EVO został zaprojektowany, aby zapewnić moc bez bólu.

EVO został zaprojektowany, aby poruszać się razem z ciałem, pozwalając wykorzystać siłę w całym naturalnym zakresie ruchu. Tułów, talia i ramiona użytkownika mogą poruszać się swobodnie bez problemu. Zaprojektowany z minimalnymi punktami dotyku, EVO pozwala na zwiększony zakres ruchu z tym samym wsparciem, jakiego oczekujesz od Ekso, pozwalając na więcej pracy przez długi czas przy mniejszym bólu. Ten lekki egzoszkielet pozwala poruszać się z pełną swobodą. Nowa technologia egzoszkieletu EVO usuwa obciążenie i ryzyko nadmiernego wysiłku, zapewniając jednocześnie komfort i pozycję pionową.

Zalety EVO:

Referencje

Paul Collins Pracownik montażowy, Ford Motors

Jesteśmy twórcami nawyków, szkolonymi, aby robić to samo każdego dnia, dzień po dniu, więc jako pracownicy przemysłu motoryzacyjnego możemy odczuwać trudności w dostosowaniu się do zmian lub próbowaniu czegoś nowego. Na początku byłem trochę sceptyczny wobec Ekso, ale ostatecznie poprawiło to mój styl życia nawet poza pracą, ponieważ nie jestem tak zmęczony przez cały czas.

Juan Manuel Estrada Inżynier doskonałości operacyjnej, Forterra

Po włączeniu Ekso do naszego procesu produkcyjnego zaobserwowaliśmy zmniejszenie skarg pracowników i 25% redukcję przerw dla pracowników. Rotacja naszych pracowników została zredukowana do zera dla tego procesu w ciągu czterech miesięcy od wdrożenia produktu, co zaowocowało 25% wzrostem wydajności.

Steve Brown Stolarz, 971 Reno Carpenters Union

Wprowadzenie Ekso spowodowało wzrost naszej produktywności o około 200%, a nawet 300%.

Tatiana Aguirre Były pracownik budowlany

Stosując Ekso, odczułam brak konieczności walki z ciężarem narzędzia, a ból który mi dotychczas doskwierał złagodniał.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

Lekkość bez kompromisów.

Opatentowana przez EVO struktura stacked-link płynnie podąża za ramieniem i łokciem użytkownika przez pełny zakres ruchu, zapewniając jednocześnie prawidłowe wyrównanie stawów poprzez powtarzające się ruchy. Ekstremalne pozycje logistyczne - takie jak sięganie bezpośrednio nad głową,  a nawet do tylnej kieszeni po telefon - są nieograniczone dzięki  egzoszkieletowi.

Udowodniono, że regulowane siłowniki EVO, zanim będą wymagały wymiany, mogą wykonać ponad milion cykli.
Poziom wspomagania każdego urządzenia można dostosować do użytkownika i zadania, łatwo wymieniając zestaw kompaktowych sprężyn gazowych. Różne poziomy można nawet wybrać dla każdego ramienia niezależnie w zależności od zadania.

MOC PRZECIW ZMĘCZENIU

Baterie nie są potrzebne.

Dzięki niezależnej ścieżce obciążenia, EVO ma całkowicie oddzielone konstrukcje nośne lewego i prawego ramienia, aby umożliwić pełną elastyczność tułowia i talii użytkownika, dzięki czemu skręcanie i zginanie jest całkowicie naturalne. Górna część ciała użytkownika jest również całkowicie wolna od ograniczeń, umożliwiając nieograniczony przepływ powietrza i pozostawiając dużo miejsca na uprząż zabezpieczającą przed upadkiem. EVO został zaprojektowany tak, aby utrzymać kontakt z ciałem użytkownika tylko tam, gdzie jest to absolutnie niezbędne - w tym eliminacja irytujących pasków na ramię - jednocześnie pozostając mocno na miejscu podczas użytkowania. W rezultacie jest wygodniejszy i chłodniejszy w noszeniu niż nawet plecak, szczególnie w gorącym otoczeniu.

Egzoszkielety EVO, nie wymagające żadnych dodatkowych baterii, ładowania ani zasilania elektrycznego, pozwalają na cały dzień zużycia bez żadnych przestojów. Jest to urządzenie wspomagające, które można łatwo aktywować i asymetrycznie kontrolować za pomocą przełącznika na każdym ramieniu, umożliwiając osobom wkładanie kamizelki i pracę bez dodatkowej pomocy.

Skontaktuj się z nami

EVO jest już dostępne w Polsce

Pytania i odpowiedzi

EVO jest objęte gwarancją przez 1 rok. Szczegóły tej gwarancji można znaleźć w Instrukcji obsługi.

 

Cały zestaw miękkich elementów można zmienić w mniej niż 5 minut.

Miękkie towary są zdejmowane, dzięki czemu można je prać lub wymieniać, aby pasowały do innego operatora.

 

Podczas noszenia EVO powinieneś podnosić tylko taką samą wagę, jak bez urządzenia.

EVO zapewnia 5 - 15 funtów (2,2 - 6,8 kg) pomocy na ramię, aby zwiększyć naturalną siłę przez cały dzień pracy. To NIE ma na celu dać ci super siły, ale zamiast tego dać ci super wytrzymałość i zmniejszyć zmęczenie, abyś miał więcej energii i mniej bólu pod koniec zmiany. Niezależnie od tego, jaki ładunek normalnie podnosisz (1,8 kg - klucz dynamometryczny,  4,5 kg - komponent, a nawet ciężar samego ramienia) poczujesz się lżejszy dzięki doładowaniu, które uzyskasz z EVO.

EVO wymaga minimalnej konserwacji. Utrzymanie EVO w czystości jest najważniejszym aspektem konserwacji. Zalecany harmonogram konserwacji/czyszczenia i instrukcje znajdują się w instrukcji obsługi.

 

Tak.

EVO zostało zaprojektowane tak, aby operator mógł łatwo założyć je samodzielnie, podobnie jak w przypadku zakładania kurtki.

Większość ludzi może założyć EVO w 15 - 30 sekund.