Egzoszkielety dla pracowników

technomex_ikony_kategorii_egzoszkliete_dla_pracownikow

Egzoszkielety to innowacyjne rozwiązanie wspierające pracowników w trakcie wykonywania codziennych zadań

Umów  się na bezpłatną prezentację:

evo-logo-jpg

Przedstawiamy EVO: Kolejna ewolucja EksoVest

EVO to egzoszkielet wspierający podnoszenie górnej części ciała, zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia zmęczenia, wyeliminowania związanych z pracą urazów szyi, ramion i pleców. EVO został oparty na pierwszej w branży kamizelce przemysłowej - EksoVest.

 

Jest najlżejszym, najtrwalszym i dostosowującym się do ruchów egzoszkieletem przemysłowym tego rodzaju na świecie.

 

W ciągu ostatnich trzech lat badaliśmy ergonomię, urazy i dyskomfort, aby wymyślić najlepszy egzoszkielet do zastosowań przemysłowych, który pozwala na maksymalny stopień swobody.

 

Nasz pasywny egzoszkielet może sprawić, że pojedyncza osoba poczuje się jak Iron Man ze zwiększoną siłą, wytrzymałością i ochroną przed urazami bez dodatkowego stresu lub zmęczenia mięśni.

EVO nadaje również priorytet komfortowi użytkowników. Uprząż EVO bezpiecznie przylega do kończyn górnych, ma minimalne punkty styku, duże otwory na ramiona dla pełnego zakresu ruchu w stawach oraz wsparcia aktywności mięśni.

Pracownicy budowlani, logistyczni i magazynowi oraz producenci mogą skorzystać z funkcjonalności naszego nowego egzoszkieletu, aby poprawić wydajność człowieka i zwiększyć bezpieczeństwo pracy w warunkach przemysłowych. Jako światowy lider w technologii egzoszkieletów staramy się łączyć ludzką inteligencję z siłą i precyzją urządzeń z korzyścią dla ludzkości.

EVO - przykładowe zastosowania

ekso-zero-g-napis

Zmniejszenie obciążenia dzięki EksoZeroG

EksoZeroG to ramię równoważące siłę grawitacyjną, które obsługuje ciężkie narzędzia na podnośnikach koszowych lub rusztowaniach, dzięki czemu pracownicy mają większą wytrzymałość, dokładność i bezpieczeństwo. Potężne mechaniczne ramię dźwiga ciężar sprzętu, więc pracownicy nie muszą tego robić.

Typowe urazy w pracy obejmują naprężenia, rany na kończynach, urazy kręgosłupa itp. Chociaż możemy w pewnym stopniu poprawić bezpieczeństwo za pomocą takich rzeczy, jak czujniki, taśma odblaskowa i inteligentne szkolenia, potrzebujemy więcej.

Przemysłowe ramię mechaniczne EksoZeroG zapewnia więcej w pakiecie, który można skonfigurować w mniej niż minutę. EksoZeroG może wytrzymywać duże obciążenia w dynamicznych środowiskach, takich jak powietrzne przestrzenie robocze lub rusztowania. EksoZeroG jest kompatybilny z każdym narzędziem o wadze do 19 kilogramów i umożliwia pracownikom manewrowanie narzędziami i innymi przedmiotami tak, jakby były nieważkie.

Korzystają już z Egzoszkieletów

Sprawdź jakie firmy zdecydowały się na wykorzystanie egzoszkieletów w codziennej pracy

Partnerstwo Forda

Ford nawiązał współpracę z Ekso Bionics, aby wprowadzić EksoVest, pierwszą generację EVO, w wielu amerykańskich zakładach. Od tego czasu Ford Motor Company zaobserwował 83% spadek liczby urazów pracowników.

Forterra

Zastosowanie egzoszkieletów przyniosło redukcję skarg pracowników i zwiększenie o ok. 25% wydajności pracowników.

Co uważają kliencie na świecie

Wprowadzenie Ekso spowodowało wzrost naszej produktywności o około 200%, a nawet 300%.

Steve Brown Stolarz, 971 Reno Carpenters Union

Stosując Ekso, odczułam brak konieczności walki z ciężarem narzędzia, a ból który mi dotychczas doskwierał złagodniał.

Tatiana Aguirre Były pracownik budowlany

Po włączeniu Ekso do naszego procesu produkcyjnego zaobserwowaliśmy zmniejszenie skarg pracowników i 25% redukcję przerw dla pracowników. Rotacja naszych pracowników została zredukowana do zera dla tego procesu w ciągu czterech miesięcy od wdrożenia produktu, co zaowocowało 25% wzrostem wydajności.

Juan Manuel Estrada Inżynier doskonałości operacyjnej, Forterra

Jesteśmy twórcami nawyków, szkolonymi, aby robić to samo każdego dnia, dzień po dniu, więc jako pracownicy przemysłu motoryzacyjnego możemy odczuwać trudności w dostosowaniu się do zmian lub próbowaniu czegoś nowego. Na początku byłem trochę sceptyczny wobec Ekso, ale ostatecznie poprawiło to mój styl życia nawet poza pracą, ponieważ nie jestem tak zmęczony przez cały czas.

Paul Collins Pracownik montażowy, Ford Motors

Bądźmy w kontakcie

Adam Grabowski

Specjalista ds. Produktu

Zapytaj mnie czy/jak w Twojej firmę możesz wykorzystać Egzoszkielet do poprawy wydajności i bezpieczeństwa pracy.

Subskrybuj NEWSLETTER

Dołącz do naszej listy, aby być na bieżąco w tematach zwiększenia bezpieczeństwa i efektywności Twoich pracowników.

Loading