phone+48 509 323 754 msg biuro@technomex.pl fb instagram yt 

Egzoszkielet przemysłowy Ekso EVO

Egzoszkielet do podnoszenia, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o pracy, ma za zadanie zapewnić użytkownikom zwiększoną siłę i wytrzymałość, jednocześnie minimalizując ryzyko bólu i urazów.

Wierzymy, że każdej kontuzji można zapobiec

Naszą misją jest eliminowanie urazów pracowników i pomoc w codziennych czynnościach. W tym celu EVO zostało opracowane we współpracy z klientami, fizjoterapeutami i opiniami partnerów, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom związanym z zastosowaniami przemysłowymi. EVO, kolejna ewolucja EksoVest, jest najtrwalszym i dostosowującym się do ruchów egzoszkieletem przemysłowym tego rodzaju na świecie.

EVO oferuje dodatkową technologię egzoszkieletu, nad którą pracowaliśmy, w oparciu o opinie rynkowe. Ulepszyliśmy projekt, produkcję, prędkość, system i ergonomię, aby noszenie egzoszkieletu zapewniało wyjątkowe wrażenia dla pracowników wszystkich branż.

Ekso EVO Egzoszkielet przemysłowy
 

Zbudowaliśmy EVO - egzoszkielet do podnoszenia,
ponieważ Cię słyszeliśmy

Nasza pierwsza przemysłowa kamizelka egzoszkieletowa, EksoVest, zmieniła sposób, w jaki pracownicy budowlani i producenci myślą o bezpieczeństwie. Umożliwiając wiodącym firmom na rynku przemysłowym, takim jak Ford i Boeing, obniżenie kosztów produkcji i obrażeń pracowników przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności i wydajności. EksoVest był testowany w terenie na całym świecie przez trzy lata. Z dumą przedstawiamy Ci nasze nowe rozwiązanie: EVO.
Niższe koszty
Niższe koszty

Używanie egzoszkieletu EVO zwiększa wydajność pracownika, co ma znaczący wpływ na zwrot z inwestycji.

Zwiększony komfort
Zwiększony komfort

Zmniejszyliśmy masywność i wagę naszego nowego egzoszkieletu. EVO jest niezwykle wygodny w noszeniu na talii i ramieniu.

Zmniejszone ciepło
Zmniejszone ciepło

Chcieliśmy, aby dłuższe użytkowanie było łatwe, więc EVO ma minimalne punkty styku, zapewniając chłód, podczas podnoszenia ciężkich ładunków.

Gwarancja jakości
Gwarancja jakości

Dzięki rygorystycznym testom terenowym, EVO jest gwarantowaną jakością i zbudowaną wokół danych zebranych podczas jego rozwoju w tej dziedzinie.

evo 2

EVO został zaprojektowany, aby zapewnić moc bez bólu

EVO - egzoszkielet do podnoszenia został zaprojektowany, aby poruszać się razem z ciałem, pozwalając wykorzystać siłę w całym naturalnym zakresie ruchu. Tułów, talia i ramiona użytkownika mogą poruszać się swobodnie bez problemu. Zaprojektowany z minimalnymi punktami dotyku, EVO pozwala na zwiększony zakres ruchu z tym samym wsparciem, jakiego oczekujesz od Ekso, pozwalając na więcej pracy przez długi czas przy mniejszym bólu. Ten lekki egzoszkielet pozwala poruszać się z pełną swobodą. Nowa technologia egzoszkieletu EVO usuwa obciążenie i ryzyko nadmiernego wysiłku, zapewniając jednocześnie komfort i pozycję pionową.

Zalety EVO:

  • Zmniejsza zmęczenie pracowników
  • Poprawia zdrowie i wytrzymałość
  • Zwiększa produktywność
  • Zapobiega urazom w miejscu pracy, zwłaszcza urazom barku
  • Podnosi morale i retencję pracowników
  • Poprawia jakość wykonania i wydajność w czasie rzeczywistym

evo 4

Baterie nie są potrzebne

 

Dzięki niezależnej ścieżce obciążenia, EVO ma całkowicie oddzielone konstrukcje nośne lewego i prawego ramienia, aby umożliwić pełną elastyczność tułowia i talii użytkownika, dzięki czemu skręcanie i zginanie jest całkowicie naturalne. Górna część ciała użytkownika jest również całkowicie wolna od ograniczeń, umożliwiając nieograniczony przepływ powietrza i pozostawiając dużo miejsca na uprząż zabezpieczającą przed upadkiem. EVO został zaprojektowany tak, aby utrzymać kontakt z ciałem użytkownika tylko tam, gdzie jest to absolutnie niezbędne - w tym eliminacja irytujących pasków na ramię - jednocześnie pozostając mocno na miejscu podczas użytkowania. W rezultacie jest wygodniejszy i chłodniejszy w noszeniu niż nawet plecak, szczególnie w gorącym otoczeniu.

Egzoszkielety EVO, nie wymagające żadnych dodatkowych baterii, ładowania ani zasilania elektrycznego, pozwalają na cały dzień zużycia bez żadnych przestojów. Jest to urządzenie wspomagające, które można łatwo aktywować i asymetrycznie kontrolować za pomocą przełącznika na każdym ramieniu, umożliwiając osobom wkładanie kamizelki i pracę bez dodatkowej pomocy.

Lekkość bez kompromisów

 

Opatentowana przez EVO struktura stacked-link płynnie podąża za ramieniem i łokciem użytkownika przez pełny zakres ruchu, zapewniając jednocześnie prawidłowe wyrównanie stawów poprzez powtarzające się ruchy. Ekstremalne pozycje logistyczne - takie jak sięganie bezpośrednio nad głową,  a nawet do tylnej kieszeni po telefon - są nieograniczone dzięki  egzoszkieletowi.

Udowodniono, że regulowane siłowniki EVO, zanim będą wymagały wymiany, mogą wykonać ponad milion cykli.
Poziom wspomagania każdego urządzenia można dostosować do użytkownika i zadania, łatwo wymieniając zestaw kompaktowych sprężyn gazowych. Różne poziomy można nawet wybrać dla każdego ramienia niezależnie w zależności od zadania.

Ekso EVO 3 768x554

Pytania i odpowiedzi

Jaka jest gwarancja?
EVO jest objęte gwarancją przez 1 rok. Szczegóły tej gwarancji można znaleźć w Instrukcji obsługi.
Jak długo trwa wymiana miękkich elementów (mankiety na ramiona, pasy biodrowe itp.)?
Cały zestaw miękkich elementów można zmienić w mniej niż 5 minut. Miękkie towary są zdejmowane, dzięki czemu można je prać lub wymieniać, aby pasowały do innego operatora.
Ile mogę podnieść z EVO?
Podczas noszenia EVO powinieneś podnosić tylko taką samą wagę, jak bez urządzenia. EVO zapewnia 5 - 15 funtów (2,2 - 6,8 kg) pomocy na ramię, aby zwiększyć naturalną siłę przez cały dzień pracy. To NIE ma na celu dać ci super siły, ale zamiast tego dać ci super wytrzymałość i zmniejszyć zmęczenie, abyś miał więcej energii i mniej bólu pod koniec zmiany. Niezależnie od tego, jaki ładunek normalnie podnosisz (1,8 kg - klucz dynamometryczny, 4,5 kg - komponent, a nawet ciężar samego ramienia) poczujesz się lżejszy dzięki doładowaniu, które uzyskasz z EVO.
Z jaką konserwacją się wiąże?
EVO wymaga minimalnej konserwacji. Utrzymanie EVO w czystości jest najważniejszym aspektem konserwacji. Zalecany harmonogram konserwacji/czyszczenia i instrukcje znajdują się w instrukcji obsługi.
Czy mogę założyć EVO samodzielnie?
Tak. EVO zostało zaprojektowane tak, aby operator mógł łatwo założyć je samodzielnie, podobnie jak w przypadku zakładania kurtki. Większość ludzi może założyć EVO w 15 - 30 sekund.

Egzoszkielet do pracy na preferencyjnych warunkach?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania finansowe, które umożliwiają nabycie egzoszkieletu rehabilitacyjnego lub dla pracownika
bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów na start.
Dofinansowanie
Dofinansowanie

Dowiedz się, jak możesz uzyskać zwrot nawet kosztów jakie poniosłeś na zakup egzoszkieletu dla pracownika.

System ratalny
System ratalny

Skorzystaj z bezpiecznego, indywidualnego i dopasowanego do Twoich potrzeb i możliwości - planu ratalnego.

Leasing
Leasing

Skorzystaj ze sprawdzonej oferty leasingu.

Zakup lub wynajem
Zakup lub wynajem

Wybierz wariant w zależności od swoich potrzeb.

Chcesz dowiedzieć się więcej?